Departmanlar
 • Sektöründe ilk defa tam entegre kataforez tesisi…

  • 2012 yılı itibariyle faaliyete başlamıştır.
  • Ürüne değer katar.
  • Korozyonu engeller.
  • Orijinal ürün gereksinimini karşılar.

  Klasik boyama tesislerinde, boyama işlevi batırılarak veya sprey boya ile yapılmaktadır. Bu işlevde ki verimlilik oranı % 50-60 arasında değişmektedir. Buna karşın kataforez kaplamanın ön plana çıkan en önemli özelliği verimlilik oranının % 99 olmasıdır.
  Bununla birlikte, bu yeni sistem su tabanlı olduğundan dolayı tamamen doğa dostudur.

  Yeni kataforez alanı ile AYD müşterileri icin daha üstün bir boyama hizmeti vermektedir

  • Bütün metal kaplama parçalarda,
  • Yüksek dirençte aşınan parçalarda,
  • Parça üzerinde geniş alan temizlemede,
  • Hızlı ve homojen parçaların her adımda kontrolünün sağlanmasında
  • Paslanmaya karşı direncin arttırılmasında etkilidir.
  • İki adet yıkama ve temizleme ünitesi vvardır.
  • Çevre dostudur..

   

  Modern Kataforez Tesisimiz tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

  2012 yılı içerisinde resmi olarak kataforez bölümümüz faaliyete başlamıştır. Teknik anlamda alanının en donanımlı kataforez bölümüne sahip olan AYD, müşterileri beklentilerinin üzerinde performans sağlamak için çalışmaktadır..

  Direksiyon ve süspansiyon parçaları sektöründe Dünya’nın öncü firmalarından olan AYD, ürün dayanıklılığı konusunda daha kaliteli hizmet verebilmek için gerekli olan tüm yatırımları yapmıştır.

  Kataforez Boya Süreci

  Yüksek korozyon ve darbe direnci sağlamak için metalik yüzeylere çinko-fosfat üzerine kataforez kaplama süreci sıklıkla uygulanmaktadır. Yağ alma, fosfatlama, kataforez boya kaplama, ve kürleme aşamalarından oluşan bu süreci, AYD olarak bütün parçalarımızda uygulamaktayız.

  AYD Kalitesi Ve Farklılığı

  Daima en kaliteli ürünü sunmayı ilke edinmiş AYD’nin kataforez tesisi ile müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Kataforez tesisimizin başlıca avantajlarını sıralamak gerekirse:

  OEM kalite standartlarında belirtilen teknik şartnamelerinin üzerinde performans gösteriyoruz!

  Küresel Yedek Parça devleri ile çalışabilmek için onların teknik ve kalite şartnamelerinin gereklerini yerine getirmekteyiz. Sektördeki dünyaca ünlü birçok Yedek Parça firması ile çalışan AYD, yeni kurduğu modern kataforez ve boya tesisleri ile yüzey kaplamada modern teknolojinin getirdiği en üst seviyeden yararlanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

  Neden sektöründe en iyi tesis?

  Otomotiv sektöründe, kalite ve mühendislik disiplini diğer sektörlerin çok ilerisindedir. AYD, bu disiplini elde ederken, küresel otomotiv devlerinin tüm denetimlerinden geçmiş ve harfiyen tüm şartları uygulayan sıfır hata ile çalışan bir sistem oluşturmuştur. Kataforez tesisini yaparken, bu sistemle global ve yerli sanayide üstün yüzey temizleme, kataforez kaplama, boyama ve yüksek paslanmazlık bekleyen müşterilerinin taleplerini karşılamayı amaçlamıştır.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi Tamam