Departmanlar
  • Yenileme pazarına sunulan ürünlerde tersine mühendislik çalışmalarında tasarım uygulamalarında da son tekniklerin kullanılması ile AYD ilk seferde ürünü istenen kalitede üretmeyi amaçlamaktadır.

    OE ürünlerde ise parçanın konsept aşamasından, nihai ürün haline gelinceye kadar, her aşamasında Solid works, CATIA ve Pro/E, Mastercam gibi, modern bilgisayar destekli tasarım (CAD) metotları, yaratıcılık ve verimliliği en üst düzeyde tutan metotlar ile tasarım çalışmaları yürütülmektedir.

    Uzun yıllara dayanan tecrübesini, FEM simulasyon programlarıyla da desteklemekte ve bu doğrultuda kalıp yüklerinden malzeme akışına kadar tüm prosesi en verimli şekilde tasarlayarak, müşterilerine en ekonomik ve güvenli çözümleri sunmaktadır.

    AYD her alanda bir çözüm ortağı olma prensibiyle hareket eden, bilgisayar destekli tasarım, mühendislik ve üretim (CAD/CAM/CAE) metodlarını, tecrübesiyle bütünleştirerek ve bir sonraki üründe ve proseste sürekli iyileştirme ile devamlı gelişim içindedir.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi Tamam