Fuarlar / Automechanika İstanbul 2019

04-07 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği firmamız, bu sene de katılımcılardan ve ziyaretçilerden tam not aldı.

Dünyanın ve Türkiye’nin sektöründe en büyük yedek parça üreticilerinden olan Aydınlar Yedek Parça A.Ş., İstanbul Automechanika Fuarı’nda yine adından sıkça söz ettirdi. Automechanika 2019 fuarında AYD, başarılı anlaşmalara imza atarak, müşteri portföyünü daha da zenginleştirdi. İlgisini ve desteğini esirgemeyen tüm ziyaretçi, katılımcı ve destekçilerimize teşekkür ederiz.

Yıllık üretim kapasitesi 42 milyonu aşan ve 30.000 fazla ürün çeşitliliği ile dünya lideri konumunda olan Aydınlar Yedek Parça A.Ş. devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir. Esnek üretim yapısı  ve hızlı termin süresi, onaylanmış kalite ve rekabetçi fiyat çizgisi AYD’ yi güvenilir ve başarılı çözüm ortağı yapmaktadır. Yüksek kalite rotil, rot başı, rot mili, Z-rot, orta rot, burç, pitman kolu, idler kolu, tork kolu, V kolu ve tamir kitleri AYD’nin kapsamlı ana üretim çeşitlerindendir. 

       

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi Tamam