İhracat Politikası

Yurt dışındaki iş ortaklarımızla birlikte AYD markasını hedef coğrafyalarda etkin, saygın, tercih edilen ve aranan yedek parça markası haline getirmek, ihracat politikamızın temelini oluşturmaktadır.

1975 yılından buyana Türkiye’nin en köklü yedek parça üreticilerinden biri olan AYD, uzun yıllardır ürünlerini yurtdışında farklı coğrafyalarda elliden fazla ülke ihraç ederek tüketicilerle de buluşturmayı başarmaktadır. Düzenli ihracat yapılan 50  ülke arasında İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Brezilya, Arjantin, Meksika, Belçika, Rusya da yer almaktadır. 

AYD, ürün yelpazesinde bulunan ve ihraç pazarlarında geniş kabul gören standart ürünlerinin haricinde, ihracat pazarlarına özel, yerel ürün geliştirme vizyonunu da korumakta ve bu özelliğiyle de diğer üreticilerden ayrışmaktadır.

İhracatta sürekli büyüme hedefi ile yola çıkan AYD, çok yakında farklı coğrafyalarda pazara yakınlığı arttırmak adına yurt dışı ofis organizasyonlarını da hayata geçirme çalışmalarına başlamıştır.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi Tamam